Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

O hektické uzávěrce a hyperaktivním říjnu

Čas nutný k přečtení
1 minuty
Již přečteno

O hektické uzávěrce a hyperaktivním říjnu

0 comments
Autoři: 
Rubrika: 

Vážení čtenáři,

hned v úvodu tohoto úvodníku (jakkoliv extrémně ta formulace zní) se musím omluvit za drobný skluz ve vydání říjnového čísla. Je to neuvěřitelné, ale zatímco předchozí vydání byla spíše rozsahově skromnější, začátek října si pro nás připravil hned několik zajímavých akcí a událostí, které jsme zkrátka museli pokrýt.

Jen v průběhu minulého týdne se konaly přinejmenším čtyři zajímavé akce, jako slavnostní vyhlášení Knihovny roku 2011, neméně slavnostní vernisáž výstavy k 120 letům MKP s názvem Vylodění ve Smečkách, seminář Searching session v NTK a ještě k tomu proběhla veřejná diskuse na téma budoucnosti knih a elektronických čteček.

Kromě těchto super-aktuálních článků pro Vás ale máme i články normálně aktuální – například představení zrekonstruované Hudební knihovny KJM v Brně, nabídku zajímavé publikace o architektuře knihoven, reportáž z open space konference o e-learningu, dvě exkurze (do CeSIS FF UK a do severních Čech) a také představení projektu Google Plus, nové sociální sítě od společnosti Google.

A aby nám podzim příjemně utekl, prozkoumáme také dějiny světa z mnoha různých pohledů, představíme si asociaci LIBER a její aktivity, podíváme se na technologie sémantického webu a s trochou umění na nás dýchne reportáž z výstavy interakčního designu v New Yorku.

Věřím, že Vám aktuální číslo udělá radost.

Jan Rylich & redakce

Hodnocení: 
Zatím žádné hodnocení
RYLICH, Jan. O hektické uzávěrce a hyperaktivním říjnu. Ikaros [online]. 2011, ročník 15, číslo 10 [cit. 2023-01-27]. urn:nbn:cz:ik-14283. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/14283

automaticky generované reklamy