Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Archiv krátkých zpráv

RSS

Pozvánka na sérii školení o patentech a patentových databázích

Vážení čtenáři, ve čtvrtek 30. března 2017, ve čtvrtek 11. května 2017 a ve čtvrtek 25. května 2017 se bude v Moravské zemské knihovně v Brně konat série školení o patentech a patentových databázích.

Číst dále

Pozvánka na seminář Online zdroje a autorské právo v knihovnách

Vážení čtenáři, v úterý 28. března 2017 se bude ve Velkém sále Knihovny Jiřího Mahena v Brně konat seminář Online zdroje a autorské právo v knihovnách.

Číst dále

Pozvánka na konferenci INSPO 2017

Vážení čtenáři, v sobotu 25. března 2017 se v Kongresovém centru Praha bude konat 17. ročník konference o informačních a komunikačních technologiích pro osoby se specifickými potřebami INSPO 2017.

Číst dále

Pozvánka na seminář Registr smluv a praxe v knihovně

Vážení čtenáři, ve středu 22. března 2017 se bude v Knihovně Jiřího Mahena v Brně konat seminář Registr smluv a praxe v knihovně.

Číst dále

Pozvánka na veřejnou debatu Kniha vs. digitál

Vážení čtenáři, ve středu 22. března 2017 se bude v Ústřední knihovně Městské knihovny v Praze konat veřejná debata na téma Kniha vs. digitál.

Číst dále

Pozvánka na konferenci Současnost literatury pro děti a mládež 2017

Vážení čtenáři, ve dnech 21. - 22. března 2017 se bude v Krajské vědecké knihovně v Liberci konat 15. ročník konference Současnost literatury pro děti a mládež.

Číst dále

Pozvánka na cyklus přednášek Historie nejen literární

Vážení čtenáři, Knihovna kardinála Berana v Plzni vás ve spolupráci se Studijní a vědeckou knihovnou v Plzni srdečně zvou na cyklus přednášek Historie nejen literární.

Číst dále

Pozvánka na uvedení knihy Možnost samizdatu

Vážení čtenáři, ve čtvrtek 16. března 2017 se bude v prostorách knihovny Libri prohibiti na Senovážném náměstí v Praze konat slavnostní uvedení knihy Josefa Štogra: Možnost samizdatu.

Číst dále

Stránky

registration login password