Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

18. narozeniny, interakční design, wearables & nové technologie

Čas nutný k přečtení
1 minuty
Již přečteno

18. narozeniny, interakční design, wearables & nové technologie

0 comments
Autoři: 
Rubrika: 

Vážení čtenáři,

časopis Ikaros za posledních několik měsíců prošel několika velkými změnami. Na konci prosince to byl přechod na nový redakční systém a společně s tím i nasazení nového designu, v polovině dubna zase migrace na nový hosting u firmy COEX. A aby toho nebylo málo, v polovině dubna jsme také oslavili již 18. narozeniny.

Časopis Ikaros je tedy od dubna oficiálně plnoletý. Nemám moc rád dlouhé proslovy, přípitky nebo děkovačky (a beztak se už těšíte na obsah nového čísla), ale rád bych alespoň v krátkosti úplně všem poděkoval – všem minulým i současným členům redakce za jejich práci, všem autorům za zajímavé a přínosné články, a především vám čtenářům, za vaši podporu, za vaši zpětnou vazbu; a že nás zkrátka i po tolika letech pořád čtete! :)

Co se týče aktuálního a víceméně narozeninového vydání, těšit se můžete například na rozhovor s matadorem českého interakčního designu Janem Brejchou, reportáž z lipského knižního veletrhu či z konference FashionTech, zaměřené na wearables a další zajímavé průniky módy a moderních technologií.

Dále nás čeká ohlédnutí za letošními aprílovými vtípky, exkurze do knihovny Vyšší odborné školy uměleckoprůmyslové a Střední uměleckoprůmyslové školy, článek věnovaný knihovnickému systému Koha a třetí díl série článků o historii informačních systémů a služeb v Čechách od Rudolfa Vlasáka.

Přeji příjemné jarní čtení,

Jan Rylich & redakce

Hodnocení: 
Průměr: 5 (1 hlasování)
RYLICH, Jan. 18. narozeniny, interakční design, wearables & nové technologie. Ikaros [online]. 2015, ročník 19, číslo 4 [cit. 2024-07-24]. urn:nbn:cz:ik-17484. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/17484

automaticky generované reklamy
registration login password