Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Silvestr 2012

Čas nutný k přečtení
1 minuty
Již přečteno

Silvestr 2012

0 comments
Autoři: 
Rubrika: 

Vážení čtenáři,

konec roku 2012 se blíží mílovými kroky, což kromě výbušné pyrotechniky, šumivého šampaňského a zábavných pořadů v televizi znamená, že jako každý rok vychází i silvestrovské číslo časopisu Ikaros.

Obsah je jako vždy lehce silvestrovsky odvázaný, ale doufám, že i tak plný zajímavých a různorodých témat týkajících se knih, knihoven, médií, internetu... zkrátka celé naší informační společnosti. Máme pro vás informace o infografikách, politicky nekorektní pohádku o knihovně, vyprávění o klokanech a o dramatické cestě na školení, či přehlídku knihovnických stromků.

Věnovat se budeme i multimediálním internetovým pračkám, stále velmi kontroverzním iOS6 mapám od Applu, obtížnému cestování do Kanady, historicky podloženému významu alkoholu v knihovnách, a odhalíme i překvapivé tajemství údajného konce světa. Věřím, že si z obsahu vybere každý - a tak už dám s úvodníkem pokoj a nechám vás v klidu číst.

Ještě před tím vám ale alespoň popřeji co nejpříjemnějšího a nejveselejšího Silvestra a samozřejmě i vše nejlepší do nového roku 2013!

Jan Rylich & redakce

Hodnocení: 
Zatím žádné hodnocení
RYLICH, Jan. Silvestr 2012. Ikaros [online]. 2012, ročník 16, číslo 13 [cit. 2023-02-06]. urn:nbn:cz:ik-14022. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/14022

automaticky generované reklamy