Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Předvánoční nadílka

Čas nutný k přečtení
1 minuty
Již přečteno

Předvánoční nadílka

0 comments
Autoři: 
Rubrika: 

Vážení čtenáři,

Vánoce se blíží mílovými kroky, a jako by nestačila skoro již od října připravená vánoční výzdoba obchodních domů, některé firmy už dokonce vyrukovaly i s velikonoční nadílkou! Původně jsme plánovali na tento trend hbitě zareagovat a přichystat si rovnou letní speciál, ale nakonec jsme zůstali věrni kalendáři a máme pro vás čerstvě upečené prosincové číslo, na které už jistě netrpělivě čekáte.

A co vás tedy konkrétně čeká? Tak například recenze knihy Čtenáři a internauti, článek k šedesátiletému výročí vysokoškolského studia knihovnictví na Slovensku, zhodnocení báze ANL+ z pohledu hudební vědy, představení nového (a on-line dostupného) souboru ilustrací k Mayovkám či článek k životnímu jubileu Jarmily Okrouhlíkové, ředitelky Knihovny Uměleckoprůmyslového musea v Praze.

Přiblížíme si také několik uplynulých seminářů, konkrétně říjnový seminář zaměřený na seniory, 4. ročník semináře o zpřístupňování šedé literatury, a již 21. akviziční seminář v Havlíčkově Brodě. Chybět nebude ani nedávný workshop o bibliometrii pořádaný UISK FF UK či exkurze do SVI, neboli Střediska vědeckých informací Ústavu organické chemie a biochemie AV ČR. V závěru se také ohlédneme za letošním poměrně neklidným ročníkem ankety Křišťálová Lupa 2011.

Přeji tedy příjemné předvánoční čtení a nezapomeňte se kromě Ježíška těšit také na pravidelné silvestrovské číslo, které pro vás už naši redakční skřítci připravují.

Jan Rylich & redakce

Hodnocení: 
Zatím žádné hodnocení
RYLICH, Jan. Předvánoční nadílka. Ikaros [online]. 2011, ročník 15, číslo 12 [cit. 2023-03-24]. urn:nbn:cz:ik-13794. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/13794

automaticky generované reklamy