Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Květnové osvěžení

Čas nutný k přečtení
1 minuty
Již přečteno

Květnové osvěžení

0 comments
Autoři: 
Rubrika: 

Vážení čtenáři,

18. ročník konference o profesionálních informačních zdrojích INFORUM se blíží mílovými kroky, a již od pondělí 21. května se můžete těšit na naše pravidelné každoroční reportáže z přednášek, workshopů i dalších zajímavostí konference se týkajících.

Zbývající necelé dva týdny se ale rozhodně nemusíte jen nudit doma, v práci, ve škole či u minulého (byť jubilejního) čísla. Vychází totiž číslo nové, lehké, prosluněné, zkrátka květnové, které je opět plné zajímavých článků a reportáží.

Máme pro vás rozhovor o projektu BookFan, představení nové sekce sdružení SKIP, recenzi knihy o knihách, které zkrátka musíme přečíst, či ohlédnutí za prvním Dnem vědy na FF UK. V nabídce máme také pojednání o Indech a papírových knihách, přednášku o komunikačních sítích v rozvojovém světě, exkurzi do Místní knihovny Kunratice a také pár poznámek z přednášky Vinta Cerfa, "otce Internetu".

A kdo četl naši nedávnou pozvánku do NTK, toho určitě potěší také slibovaná reportáž z konference Strategické plánování a informační struktury v knihovnách ČR. Další konference v rámci projektu EFI by měla proběhnout na podzim.

Příjemné a osvěžující čtení,

Jan Rylich & redakce

Hodnocení: 
Zatím žádné hodnocení
RYLICH, Jan. Květnové osvěžení. Ikaros [online]. 2012, ročník 16, číslo 5 [cit. 2023-03-29]. urn:nbn:cz:ik-13861. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/13861

automaticky generované reklamy