Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Pozvánka na konferenci Strategické plánování a informační struktury v knihovnách ČR

Napsal uživatel Jan Rylich dne 20. Duben 2012 - 20:39.

Rádi bychom Vás pozvali na konferenci Strategické plánování a informační struktury v knihovnách ČR pořádanou v rámci projektu Efektivní informační služby NTK. Konference proběhne ve středu 25. 4. 2012 od 9 hodin.

On-line registrace na konferenci je možná pomocí registračního formuláře, na stejném místě najdete také podrobný program.

Jen pro zajímavost: v dopoledním bloku konference vystoupí Ing. Jan Ladin z Odboru systémů a aplikací Národní knihovny a přiblíží využívání Open Source ve veřejné správě. Dále se představí doktorandka Ústavu informačních studií a knihovnictví Mgr. Zuzana Šidlichovská, jejíž příspěvek se věnuje rozvoji lidských zdrojů v informačních institucích. O systémech vědeckotechnických informací ve vztahu ke knihovnám přednese docent Richard Papík, který je, mimo jiné, subdodavatelem Projektu EFI. Odpoledne se pak můžete těšit na příspěvek společnosti Deloitte, jejíž představitelé nás seznámí s nejnovějšími manažerskými trendy ve veřejné správě, a na přednášku o procesním řízení v podání Ing. Milana Číhy z dodavatelské firmy Komix.

Připomínáme, že časopis Ikaros je hlavním mediálním partnerem konference i celého projektu, a v květnovém čísle tedy můžete očekávat krátkou reportáž.

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Email addresses will be obfuscated in the page source to reduce the chances of being harvested by spammers.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Email addresses will be obfuscated in the page source to reduce the chances of being harvested by spammers.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.