Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Září ve znamení knihoven, vzdělání i počítačových her

Čas nutný k přečtení
1 minuty
Již přečteno

Září ve znamení knihoven, vzdělání i počítačových her

0 comments
Autoři: 
Rubrika: 

Vážení čtenáři,

prázdninový provoz už je téměř za námi, a i když jsme se do první poloviny měsíce ještě tak docela nevrátili (byť to tentokrát bylo jen o fous z knihovníka), přeci jen se nám ten nedávný prázdninový skluz podařilo zkrátit o cca deset dní. Což je na poměry naší věčně zaneprázdněné redakce docela úspěch! :-)

Aby nás aspoň pro tentokrát už nic nezdržovalo, pojďme se rovnou podívat na obsah aktuálního čísla. Tentokrát pro vás máme například článek ke dvaceti letům knihovny Goethe-Institutu v Praze, představení paralelního korpusu InterCorp, podnětný rozhovor s profesorem Tumou o vzdělání a společně s docentem Vlasákem zavzpomínáme na Ing. Ladislava Kofnovce, CSc.

Dále vám přinášíme doufejme zajímavý článek na téma počítačové hry a knihovny, připomeneme si čtvrté výročí otevření NTK a současně otevření Integrované knihovny NTK a VŠCHT, vydáme se po stopách profesora Štefana Pasiara a představíme si první díl nového seriálu o malých knihovnách.

Příjemné čtení,

Jan Rylich & redakce

Hodnocení: 
Zatím žádné hodnocení
RYLICH, Jan. Září ve znamení knihoven, vzdělání i počítačových her. Ikaros [online]. 2013, ročník 17, číslo 9 [cit. 2022-05-17]. urn:nbn:cz:ik-14133. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/14133

automaticky generované reklamy