Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Silvestr 2015

Čas nutný k přečtení
1 minuty
Již přečteno

Silvestr 2015

0 comments
Rubrika: 

Vážení čtenáři,

silvestrovské oslavy už jsou za dveřmi (respektive už několik hodin pomalu nabírají na intenzitě), a kromě silvestrovských televizních pořadů a výbuchů za našimi okny přichází i tradiční silvestrovské číslo časopisu Ikaros!

I když k tomu konec roku vybízí, většinou se v silvestrovském čísle vyhýbáme nějakým velkým rekapitulacím uplynulého roku nebo naopak optimistickým výhledům do dalších let; a proto jen ve vší stručnosti zmíním, že za sebou máme již 19 ročníků (a těšíme se na jubilejní dvacátý), a že je to dnes plus mínus přesně rok, co jsme přešli na nový redakční systém (a doufáme, že to byla změna k lepšímu)! :)

Co se týče obsahu aktuálního čísla, máme pro vás například další díl série Klementýnum Dementýnum, investigativní článek věnovaný špatným pracovním podmínkám knihovníků, podíváme se na recyklaci elektroniky ve Španělsku, a těšit se můžete např. na článek věnovaný historii významných informačních společností, či výpravu za chybami a překlepy.

Přeji vám tedy příjemné čtení, krásného Silvestra a vše nejlepší do nového roku 2016!

Jan Rylich & redakce

Hodnocení: 
Průměr: 5 (1 hlasování)
[NODE:FIELD_AUTOR],. Silvestr 2015. Ikaros [online]. 2015, ročník 19, číslo 13 [cit. 2022-12-03]. urn:nbn:cz:ik-17654. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/17654

automaticky generované reklamy