Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Silvestr 2011

Čas nutný k přečtení
1 minuty
Již přečteno

Silvestr 2011

0 comments
Autoři: 
Rubrika: 

Vážení čtenáři,

svátky už jsou v plném proudu a konec roku 2011 je už téměř za dveřmi, a je tedy nejvyšší čas pozvat vás nejen ke štědrovečernímu stolu, ale také k letošnímu silvestrovskému vydání časopisu Ikaros. Doufáme, že ses námi opět pobavíte a oslavíte s námi Vánoce, Velikonoce, Silvestr i Nový rok.

Jako vždy vám přinášíme celou řadu mimořádně zajímavých reportáží, neuvěřitelných novinek a dalších nezbytných a nepostradatelných informací. Představíme si například fascinující švédskou pilotní studii o využití gamifikace v nakupování, pozoruhodný plán půjčování papírových knih v Národní technické knihovně, převratný objev poživatelných knih ze Slovenska, či mimořádně zajímavý koncept otevřených záchodů, který zazněl na semináři NAKLIV.

Přiblížíme si také aktuální projekt zavádění bibliometrických údajů do cestovních pasů a občanských průkazů, podivuhodné zkušenosti se službami CzechPointu, a po roční pauze se do silvestrovského čísla vrací také oblíbená série Klementýnum-Dementýnum. Krom toho se můžete těšit na trochu kultury, jeden malý knihovnický kvíz a v případě zájmu si můžete prostudovat i aktuální nabídku vyřazených knihovníků.

Ještě jednou vám všem tedy přeji krásné a příjemné Vánoce, veselého a rozdováděného Silvestra, a v neposlední řadě i příjemný a pohodový start do nového roku.

Jan Rylich & redakce

Hodnocení: 
Zatím žádné hodnocení
RYLICH, Jan. Silvestr 2011. Ikaros [online]. 2011, ročník 15, číslo 13 [cit. 2024-04-14]. urn:nbn:cz:ik-13803. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/13803

automaticky generované reklamy