Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Online produkty Brill (se zaměřením na oblast mezinárodního práva a lidských práv) (Ove Kähler)

Čas nutný k přečtení
1 minuty
Již přečteno

Online produkty Brill (se zaměřením na oblast mezinárodního práva a lidských práv) (Ove Kähler)

0 comments
Autoři: 

Posledním příspěvkem v odpolední sekci "Pohodlnější cesta k elektronickým knihám" byla prezentace on-line produktů společnosti Brill, kterou přednesl Ove Kähler. Jedná se o nizozemského vydavatele akademických titulů, který působí v Leidenu již od roku 1683 (kancelář ovšem najdeme také v Bostonu). Těžiště působení společnosti Brill lze vidět především v sociálních vědách, mezinárodním právu a lidských právech.

Ove Kähler představuje produkty společnosti Brill

Ove Kähler představuje produkty společnosti Brill

800 tisíc titulů sice není dle slov pana Kählera nijak závratné číslo, ale nesmíme zapomínat, že se jedná o mimořádně kvalitní materiály. Společnost nabízí také 28 časopisů, kolekci e-knih, a 375 svazků kurzů Haagské právnické akademie mezinárodního práva (od r. 1923), které jsou jakousi pomyslnou vlajkovou lodí společnosti.

Brill také nabízí přes stovku on-line vysoce specializovaných produktů: například na poli mezinárodního práva stojí za zmínku kolekce titulů o námořním právu, která může být i dnes velmi nápomocná např. pro ropné společnosti při řešení problémů ohledně územních vlastnických práv.

V závěru pan Kähler nabídl přítomným účastníkům volný měsíční přístup k jakémukoliv produktu z jejich nabídky. O tento přístup ale mohou zažádat i naši čtenáři; v případě zájmu stačí napsat na adresu sales@brill.nl.

(pfar)

Hodnocení: 
Zatím žádné hodnocení
IKAROS, redakce. Online produkty Brill (se zaměřením na oblast mezinárodního práva a lidských práv) (Ove Kähler). Ikaros [online]. 2012, ročník 16, číslo 5/2 [cit. 2024-07-24]. urn:nbn:cz:ik-13906. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/13906

automaticky generované reklamy
registration login password