Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Unikátní spolupráce CSA se sdružením BioOne - zpřístupnění plnotextových časopisů na platformě IDS (Diogenes Kloosterlink)

Čas nutný k přečtení
1 minuty
Již přečteno

Unikátní spolupráce CSA se sdružením BioOne - zpřístupnění plnotextových časopisů na platformě IDS (Diogenes Kloosterlink)

2 comments
Autoři: 

BioOne koncentruje plné texty časopisů s vysokým impact-faktorem z oblasti biologie, které vydávají nekomerční subjekty - databáze dnes obsahuje 70 vybraných titulů. Vznikla jako jedinečná joint-venture nekomerčních vydavatelů a akademických knihoven v roce 2001. CSA (Cambridge Scientific Abstracts) propojila databázi BioOne se svým rozhraním IDS (Internet Database Service), převzala funkce tvorby bibliografie a stala se distributorem této databáze mimo území severní Ameriky. Toto spojení vedlo k jednoznačnému zvýšení počtu uživatel db BioOne, umožnilo ji expandovat a zároveň rozšířilo záběr CSA.

(jas)

Hodnocení: 
Zatím žádné hodnocení
IKAROS, redakce. Unikátní spolupráce CSA se sdružením BioOne - zpřístupnění plnotextových časopisů na platformě IDS (Diogenes Kloosterlink). Ikaros [online]. 2004, ročník 8, číslo 5/2 [cit. 2024-04-23]. urn:nbn:cz:ik-11603. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/11603

automaticky generované reklamy

Máme tu 2 komentářů

that users can install. It allows a<strong><a href="http://www.eluxurys-store.com/">louis vuitton</a></strong> one-click connection directly to UK's Child Exploitation and Online Protection Centre. Using ClickCEOP, Facebook users can report online abuse instantly, gain access to CEOP's <strong><a href="http://www.eluxurys-store.com/coach.html">coach</a></strong>most wanted sex offender list, or get up to speed on safeguards to use online, as opposed to having to wade through click after click to <strong><a href="http://www.eluxurys-store.com/hermes.html">hermes</a></strong>eventually gain access to the "Report abuse" options.

that users can install. It allows a one-click connection directly to UK's Child Exploitation and Online Protection Centre. Using ClickCEOP, Facebook users can report online abuse instantly, gain access to CEOP's most wanted sex offender list, or get up to speed on safeguards to use online, as opposed to having to wade through click after click to eventually gain access to the "Report abuse" options.
http://www.eluxurys-store.com/