Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Stránky, které mohou přijít vhod

Čas nutný k přečtení
1 minuty
Již přečteno

Stránky, které mohou přijít vhod

0 comments
Autoři: 
Reprodukce originálních dokumentů z fondu Kongresové knihovny (fotografie, mapy, rukopisy aj.) doprovázejí elektronický historický kalendář Today in history. V archivu lze vyhledávat podle dne, měsíce a v plném textu záznamů, které jsou pochopitelně zaměřeny na události a osoby v amerických dějinách.
Nejen dětem jsou určeny stránky BBC věnované výuce moderní historie, cizích jazyků a přirodních věd interaktivní formou. Nalezneme zde také tematicky uspořádaný katalog doporučených zdrojů (doplněných anotacemi) na WWW pro domácí i školní vzdělávání (Web Guide). BBC musíme zmínit ještě jednou - v sekci Věda a výzkum jsou zveřejňovány vysílané příspěvky z různých oborů (texty bez odkazů), přičemž prim hrají informační technologie a Internet zvláště.
Zajímají vás statistika? A zároveň vás zajímá počet přístupů na vaše oblíbené stránky? Potom nalistujte World-Wide Web Access Statistics a dozvíte se detailní informace o přístupech na servery společnosti Eunet.
Ministerstvo pro místní rozvoj ČR se otevřelo občanům. S cílem zabezpečit maximální dostupnost informací připravilo moderovanou konferenci. Na ministerstvo se můžete obracet s dotazy týkající se bytové politiky, cestovního ruchu, evropské integrace a regionální politiky. České feministky mají konečně pevný bod na Internetu, Bohužel zatím správci či správkyně těchto stránek moc umění nepředvedli(y), odkazy na cca. 6 příspěvků mluví za vše. Možná by se měli autoři tohoto projektu dozvědět, že mít zaregistrovanou doménu je pouze počátek celé práce nikoliv její korunování.
Hodnocení: 
Zatím žádné hodnocení
IKAROS, redakce. Stránky, které mohou přijít vhod. Ikaros [online]. 1998, ročník 2, číslo 8 [cit. 2024-05-28]. urn:nbn:cz:ik-11108. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/11108

automaticky generované reklamy
registration login password