Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Stránky, které mohou přijít vhod

Čas nutný k přečtení
1 minuty
Již přečteno

Stránky, které mohou přijít vhod

0 comments
Autoři: 
Indexovat a prohledávat "All the web" je cílem norského vyhledávacího stroje. Posuďte sami, jestli se to neodráží na kvalitě vyhledaných záznamů.
MFF stále vylepšuje své prohledávače Internetu, jedním z produktů je staronový prohledávač FTP, ALLA nové generace. Informativní stránku věnovanou formátu MARC naleznete na webu Kongresové knihovny. Najdete zde základní informace o formátu a o možnostech komverze, dokumentaci, software a aktuální inforrmace.
Geodézie ČS a. s. nenabízí na Internetu pouze komplexní nabídku map, ale u některých lokalit (např. Praha) si můžete v rozlišení 800x600 prohlédnout tzv. ortofoto - fotografii z výšky.
Kronika německých dějin online. Publikace z řady známých, robustních Kronik (lidstva, opery ...) je v plném textu na Internetu. Prohlížet je možno podle roku, osobnosti, místa, zemí. Plánování katastrof v knihovnách, ač zpočátku vysmívané, se ukázalo býti užitečným v období povodní. Američtí knihovníci to neberou na lehkou váhu a vydávají směrnice. Nezapomínají ani na sebemenší maličkosti.
Hodnocení: 
Zatím žádné hodnocení
IKAROS, redakce. Stránky, které mohou přijít vhod. Ikaros [online]. 1999, ročník 3, číslo 6 [cit. 2024-05-23]. urn:nbn:cz:ik-10372. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/10372

automaticky generované reklamy