Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Soutěž o nové Ikarovo logo!

Čas nutný k přečtení
1 minuty
Již přečteno

Soutěž o nové Ikarovo logo!

0 comments
Autoři: 
Rubrika: 

Redakce vašeho oblíbeného elektronického časopisu se rozhodla - po vzoru jiných velkých a známých institucí - k razantnímu kroku, ke změně loga. V minulých měsících bylo osloveno několik nejvýznamnějších grafiků a designérů, kteří dlouhodobě intenzivně spolupracují na vizuální stránce a image Ikara, ve věci vytvoření návrhů. Sešlo se mnoho výjimečně zdařilých konceptů a realizací, ze kterých redakce vybrala 6 nejlepších, které můžete vidět níže.

Ale závěrečná fáze výběru, ono finální rozhodnutí bylo nakonec ponecháno na těch, pro které redakce a tým reportérů urputně a neúnavně dře - ano, na vás, na čtenářích!

Máte tedy jedinečnou šanci svým hlasem ovlivnit tvář Ikara po několik budoucích let, po které zde budeme s vámi a pro vás - a stačí málo: poslat do 30. prosince 2004 na emailovou adresu naší sekretářky Lary (lara@ikaros.cz) číslo soutěžního návrhu, který považujete za nejlepší a nejvýstižnější!

Během silvestrovského dne pak budete mít šanci vidět, zda-li právě Vámi preferované logo zvítězilo! Nepromeškejte tedy tuto jedinečnou šanci. Přejeme "pevnou ruku".

ikaros1.gif

Návrh #1

ikaros2.gif

Návrh #2

ikaros3.gif

Návrh #3

ikaros4.gif

Návrh #4

ikaros5.gif

Návrh #5

ikaros6.gif

Návrh #6

Hodnocení: 
Průměr: 5 (1 hlasování)
IKAROS, redakce. Soutěž o nové Ikarovo logo!. Ikaros [online]. 2004, ročník 8, číslo 13 [cit. 2022-10-07]. urn:nbn:cz:ik-11738. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/11738

automaticky generované reklamy
registration login password