Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Silvestrovská příloha měla mimořádný úspěch

Čas nutný k přečtení
1 minuty
Již přečteno

Silvestrovská příloha měla mimořádný úspěch

0 comments
Rubrika: 
Vážení čtenáři,

po příznivém příjetí loňské silvestrovské taškařice Ikara, věru netradiční přílohy odborně zaměřeného časopisu, jsme se rozhodli k pokračování tradice, jejímž počestným úmyslem je zpříjemnit vám i sobě konec roku. Soudě podle kvantitativního měřítka - jen během prvních 24 hodin jsme zaznamenali přes tři sta unikátních přístupů - se nám podařilo zaujmout vaši pozornost. Soudě podle tónu vašich ohlasů, z nichž některé přinášíme na jiném místě v tomto čísle, jsme pera nabrousili tak akorát. Zvláště nás těší, že ti, kteří byli obsazeni do neobvyklých rolí, se přes ně přenesli s nadhledem a grácií. Abychom učinili spravedlnosti zadost, musíme přiznat, že jsme v úvodním slově podlehli mediálnímu bláznovství na téma nové tisíciletí, které má údajně začít v roce 2000.

V prvním čísle čtvrtého ročníku Ikara (jak ten čas letí...) najdete další výsledek spolupráce s českou pobočkou ISKO. Tentokrát na základě dohody s organizátory semináře Pořádání znalostí ´99, který se uskutečnil 9. prosince 1999, publikujeme několik při této příležitosti přednesených příspěvků, které byly redakci doručeny do data uzávěrky.

S přáním všeho nejlepšího do roku 2000

Hodnocení: 
Zatím žádné hodnocení
VOJTÁŠEK, Filip. Silvestrovská příloha měla mimořádný úspěch. Ikaros [online]. 2000, ročník 4, číslo 1 [cit. 2024-06-21]. urn:nbn:cz:ik-10149. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/10149

automaticky generované reklamy