Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Silvestrovská minisoutěž naruby

Čas nutný k přečtení
1 minuty
Již přečteno

Silvestrovská minisoutěž naruby

0 comments
Autoři: 
Rubrika: 

Vážení čtenáři, poslední letošní číslo Ikara je tady. Jako obvykle se nese v odlehčeném duchu a doufáme proto, že vás svou textovou i obrazovou složkou pobaví.

Pro ty z vás, kteří rádi soutěží a najdou si chvilku v předvánočním shonu, jsme připravili malou soutěž. Není to soutěž ledajaká, s jistou dávkou sebevědomí si dovolujeme tvrdit, že je celosvětově unikátní - jak už soutěže v Ikarovi bývají ;-). O co jde?

Vzhledem k nedávné zkušenosti z letošní letní soutěže, kdy se nám podařilo vymyslet tak obtížnou závěrečnou otázku, že se na ni k našemu překvapení žádnému ze soutěžících - mezi nimiž se nacházeli i mnozí trénovaní referenční knihovníci a vůbec opravdoví informační profesionálové - nepodařilo správně odpovědět, jsme se pro silvestrovské číslo rozhodli princip soutěže postavit na hlavu.

Rovnou vám totiž prozradíme správnou odpověď. Zní takto: 1 000 000 (slovy jeden milion). Toť vše. Vaším úkolem je zvolit otázku, na níž je uvedené číslo odpovědí. Vaše řešení očekáváme do konce tohoto roku (tj. před novoročním přípitkem) na e-mailové adrese soutez@ikaros.cz. Výsledky soutěže se dozvíte v lednovém čísle našeho časopisu.

Ceny na rozdíl od úkolu i tentokrát budou tradiční, ale abychom vás trochu napnuli, jen je naznačíme. Nejvtipnější zaslanou otázku odměníme krásným vydáním knihy s ilustracemi Adolfa Borna, která bezprostředně souvisí se soutěžní odpovědí. Dále jsme pro náhodně vylosovaného soutěžícího nebo soutěžící připravili exkluzivní bonus: ranou práci Rudolfa Vlasáka s vánoční tematikou doplněnou jednou jeho pozdější studií.


Přejeme příjemnou zábavu a v novém roce úspěšný pracovní, osobní i informační let. Ikaros bude s vámi.

Hodnocení: 
Zatím žádné hodnocení
IKAROS, redakce. Silvestrovská minisoutěž naruby. Ikaros [online]. 2005, ročník 9, číslo 13 [cit. 2024-06-16]. urn:nbn:cz:ik-11988. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/11988

automaticky generované reklamy