Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Silvestr 2013

Čas nutný k přečtení
1 minuty
Již přečteno

Silvestr 2013

0 comments
Autoři: 
Rubrika: 

Vážení čtenáři,

silvestrovské oslavy už jsou v plném proudu, na ulicích už několik hodin bouchají první petardy a v televizi celý den běží více či méně zábavné pořady. A stejně jako každý rok přichází i silvestrovské číslo časopisu Ikaros.

Pro časopis Ikaros a potažmo pro celé občanské sdružení Ikaros o.s. je to navíc číslo téměř historické, protože se jedná o poslední číslo časopisu Ikaros, které Ikaros o.s. vydává. Říkáme to bez jakékoliv silvestrovské nadsázky; od Nového roku totiž dochází ke změně občanského zákoníku a od ledna zanikají občanská sdružení. Máme tedy poslední cca dvě hodiny na to, abychom se přeregistrovali na společnost s ručením omezeným, obecně prospěšnou společnost, zapsaný spolek, sektu, nadaci nebo přejdeme rovnou do samizdatu. Jak to nakonec dopadne zatím nikdo z nás netuší; držte nám prosím palce a případně na nás vzpomínejte v dobrém! :)

Co se týče aktuálního silvestrovského čísla, tady alespoň nějakou rámcovou představu máme. Můžete se například těšit na odborný článek o informačním smogu, další díl oblíbené série Klementýnum – Dementýnum nebo chvilku vánoční knihovnické poezie. A možná v obsahu najdete i další zajímavé, více či méně zábavné (nebo i lehce kontroverzní) příspěvky a články.

Přeji vám tedy příjemné čtení, krásného Silvestra a vše nejlepší do nového roku 2014!

Jan Rylich & redakce

Hodnocení: 
Zatím žádné hodnocení
RYLICH, Jan. Silvestr 2013. Ikaros [online]. 2013, ročník 17, číslo 13 [cit. 2022-10-02]. urn:nbn:cz:ik-14177. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/14177

automaticky generované reklamy
registration login password