Katalogizátor v rámci projektu automatizace Knihovny archivu Národního divadla

Napsal uživatel Josefina Panenková dne 26. Květen 2020 - 14:41.
Práci na DPP; 35 hodin měsíčně za 120,- Kč/hod; klidné a přátelské pracovní prostředí v centru Prahy (Anenské nám. 2, Praha 1). Nástup ihned nebo dle domluvy.
Náplň práce:
Retrokatalogizace knih do knihovního systému Koha; drobné pomocné práce v knihovně v rámci retrokatalogizace.
Platnost:
Úterý, 26. Květen 2020 - 14:30 - Středa, 17. Červen 2020 - 23:30
Požadavky:
Knihovnické vzdělání nebo praxe v oboru (znalost systému Koha není podmínkou); znalost pravidel RDA, MARC21, stahování záznamů přes protokol Z39.50; počítačová gramotnost a samostatná práce s informačními zdroji.
Kontaktní osoba:
Josefina Panenková
Organizace:
Národní divadlo

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>