Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Nový rok, nové číslo Ikara

Čas nutný k přečtení
1 minuty
Již přečteno

Nový rok, nové číslo Ikara

0 comments
Autoři: 
Rubrika: 

Rádi vás, naši milí čtenáři, vítáme v novém roce na stránkách Ikara a věříme, že v roce 2002 bude Ikaros bohatý na zajímavé články a vaši přízeň tak, jako je letošní zima v naší matičce zemi bohatá na sníh.

A co jsme pro vás připravili v prvním letošním čísle? Petra Jedličková si ve svém dalším rozhovoru povídala s Bohumilem Bočkem z firmy Medistyl nejen o informačních službách. Firma Medistyl je v tomto čísle zastoupena ještě jedním článkem, který informuje o novinkách v síti vědeckotechnických informací STN International. Dále vaší pozornosti jistě neujde článek nazvaný Kdo se bojí BIS na akademické půdě? či reportáž o lékařských knihovnách ve Spojených státech amerických.

S novým rokem jsou tu také nové sloupky. Vedle třech ("Digitalizace a knihovny", "Knižní trh a Internet" a "Medicína a informace"), v nichž jejich autoři pokračují i v roce 2002, se letos dále budeme setkávat s Petrou Pěnkavovou ve sloupku "Elektronické seriály", s Kateřinou Čadilovou ve sloupku "Evropská unie a informační společnost" a s Alešem Brožkem "Nad webovými stránkami knihoven".

Přejeme vám ještě jednou vše dobré v roce 2002 (a děkujeme za přání, která jste poslali vy nám).

Hodnocení: 
Zatím žádné hodnocení
IKAROS, redakce. Nový rok, nové číslo Ikara. Ikaros [online]. 2002, ročník 6, číslo 1 [cit. 2024-04-25]. urn:nbn:cz:ik-10869. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/10869

automaticky generované reklamy
registration login password