Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Novinky v nabídce elektronických informačních zdrojů od společnosti ProQuest Information and Learning (Marika Janoušková)

Čas nutný k přečtení
1 minuty
Již přečteno

Novinky v nabídce elektronických informačních zdrojů od společnosti ProQuest Information and Learning (Marika Janoušková)

0 comments
Autoři: 

Společnost ProQuest Information and Learning prezentovala novinky v databázích ABI/INFORM (zisk ekluzivity na Sloan Management Review a Rand Journal for Ekonomics, přidání 30 klíčových titulů Springer Verlag), EIU Viewswire (zpravodajský servis z 195 zemí světa), SnapShots (fakta a data z celého světa obchodu), Factiva.com, Oxford Analytica (dostupný přes ABI/INFORM), Film Index International a American Film Institute Catalog zastřešené portálem FilmIndexesOnline a databáze KnowEurope, která se na základě marketingového průzkumu z roku 2003 chystá přejmenovat na European Source Online a od podzimu 2004 má dojít k celkové změně koncepce databáze.

(jas)

Klíčová slova: 
Hodnocení: 
Zatím žádné hodnocení
IKAROS, redakce. Novinky v nabídce elektronických informačních zdrojů od společnosti ProQuest Information and Learning (Marika Janoušková). Ikaros [online]. 2004, ročník 8, číslo 5/2 [cit. 2024-05-22]. urn:nbn:cz:ik-11574. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/11574

automaticky generované reklamy
registration login password