Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Sorry, uživateli - vole, error! aneb Webovské stránky obrazem instituce

Čas nutný k přečtení
1 minuty
Již přečteno

Sorry, uživateli - vole, error! aneb Webovské stránky obrazem instituce

1 comments
Autoři: 
Pokud zavítáte na webovské stránky Moravské zemské knihovny v Brně (MZK) a chcete se zde dozvědět informace o knihovnických sdruženích, kliknete jistě plni očekávání na odkaz/button s názvem SDRUŽENÍ. A tu na vás vybafne stránka s následujícím obsahem (věrohodnější je podívat se přímo na reálnou stránku, avšak vzhledem k tomu, že doufám v její brzkou změnu, chci poskytnout údaje i v případě nedostupnosti stávající podoby):


Sorry Požadovaný objekt na tomto serveru neexistuje. Tento odkaz zatím nikam nevede. Zkuste prosím jiné odkazy.
The requested object does not exist on this server. The link you followed leads nowhere yet. Try other links.


sorry.gif


Kdyby se nejednalo o oficiální prezentaci jedné z největších knihoven v České republice a "národní" knihovnu pro Moravu, ale například o osobní stránku či stránku humoristického časopisu, zřejmě bych se s chutí zasmála. V tomto případě mi však vstaly vlasy hrůzou na hlavě! Představuji si, že webmasterem - správcem (a možná i tvůrcem) stránek - je jeden z oněch mladých mužů, který si touto činností "odbývá" náhradní vojenskou službu (čili obecně zvanou civilku). Vedení knihovny je rádo, že se správou webovských stránek vůbec někdo zabývá, a nechává webmasterovi volnou ruku. A ctěný uživatel? Ten se nestačí divit a o kvalitě instituce si vytváří svůj vlastní, jistě nevalný, názor.

Nevyskytuje se, náhodou, na webovských stránkách vaší knihovny také podobný skvost, jaký vystavuje Moravská zemská knihovna?

Hodnocení: 
Průměr: 1 (hlasů: 2)
CELBOVÁ, Iva. Sorry, uživateli - vole, error! aneb Webovské stránky obrazem instituce. Ikaros [online]. 2000, ročník 4, číslo 4 [cit. 2023-01-28]. urn:nbn:cz:ik-10527. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/10527

automaticky generované reklamy

Máme zde 1 komentář

registration login password