Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Neváhejte s přihláškou na Inforum 2002!

Čas nutný k přečtení
1 minuty
Již přečteno

Neváhejte s přihláškou na Inforum 2002!

0 comments
Autoři: 

Volných míst na osmém ročníku konference Inforum, kterou pořádají Albertina icome Praha a Vysoká škola ekonomická ve dnech 21. až 23. května 2002, kvapem ubývá, a proto raději se svou přihláškou neotálejte. K 1. 4. byla kapacita naplněna ze sedmdesáti procent, přičemž doprovodný workshop o public relations v knihovnách je již zcela obsazen.

Účastníci, kteří odešlou platbu do 5. dubna 2002, získávají slevu na vložném 500 korun (v případě pracovníků knihoven, škol, veřejné správy a zdravotnických zařízení, resp. 600 korun (v případě ostatních institucí). Na rozdíl od loňského ročníku byla zrušena víceuživatelská varianta registrace, avšak instituce, které mají zájem vyslat na Inforum čtyři a více pracovníků, se mohou obrátit na AiP a domluvit individuální podmínky.

Do soutěže o Cenu Infora je letos nominováno celkem 21 informačních produktů nebo počinů, z toho devět slovenských. Výsledky budou vyhlášeny opět na Infomejdanu, který se koná 22. května.

Ikaros bude z Infora opět zajišťovat online textové zpravodajství z celého odborného programu a videopřenos ze sekcí, které proběhnou v Nové aule VŠE. Sponzory těchto projektů jsou společnosti Elsevier Science a Institution of Electrical Engineers. Další mediálními partnery jsou časopisy Ekonom, IT System a elektronický bulletin IT News.

Hodnocení: 
Zatím žádné hodnocení
IKAROS, redakce. Neváhejte s přihláškou na Inforum 2002!. Ikaros [online]. 2002, ročník 6, číslo 4 [cit. 2024-06-21]. urn:nbn:cz:ik-10895. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/10895

automaticky generované reklamy
registration login password