Nejmladší rychločtenářka v ČR

Čas nutný k přečtení
méně než
1 minuta
Již přečteno

Nejmladší rychločtenářka v ČR

0 comments
Autoři: 
Rubrika: 

Vzhledem k bleskurychle rostoucímu počtu dokumentů, které je nutné v pracovním i soukromém životě prostudovat, se jeví jako nutné začít s nácvikem tzv. rychločtení již v raném věku.

Nejpalčivěji tuto potřebu vnímají sami knihovníci, resp. knihovnice, které rychločtení učí i své ratolesti již od batolecího věku. Zářným příkladem je teprve dvouletá čtenářka Dáda, dcera nejmenované pražské knihovnice.


Čtenářka Dáda zvládá bez problémů i multi-tasking

Čtenářka Dáda zvládá bez problémů i multi-tasking

Nicméně i Dáda se má stále ještě co učit. Než dosáhne čtecí rychlosti robota Johnnyho ze známého filmu Číslo 5 žije (v originále Short Circuit), bude ještě muset alespoň pár týdnů trénovat. Držme Dádě palce!

Poznámka redakce: Prosíme čtenáře, aby omluvili sníženou kvalitu obrázku - vzhledem k nesmírně vysoké rychlosti, s níž čtenářka Dáda prolétla předloženou literaturu, nebylo technicky možné pořídit zcela ostrý snímek.
Hodnocení: 
Zatím žádné hodnocení
Ikaros, redakce. Nejmladší rychločtenářka v ČR. Ikaros [online]. 2010, ročník 14, číslo 13 [cit. 30.1.2015]. Available at World Wide Web: http://ikaros.cz/node/13579. urn:nbn:cz:ik-13579. ISSN 1212-5075.

automaticky generované reklamy
registration login password