Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Živé vysílání z Infora

Čas nutný k přečtení
1 minuty
Již přečteno

Živé vysílání z Infora

0 comments
Autoři: 
Rubrika: 

Spolupráce redakce Ikara s Albertinou icome Praha, jedním ze dvou pořadatelů konference Inforum, dostala nový rozměr. Ikaros bude při jejím letošním ročníku působit v roli multimediálního partnera. Poprvé v historii oborových akcí u nás se tak můžete těšit na živé vysílání (konkrétně ze sekcí, které se uskuteční v Nové aule), a to díky významné technické podpoře firmy Briard, a dále na on-line zpravodajství, které bude slovem a obrazem pokrývat odborný i doprovodný program Infora.

V tomto čísle věnujeme na prvním místě pozornost několika odborným akcí, které proběhly v uplynulém měsíci v tuzemsku i zahraničí (Automatizace knihovnických procesů, Knihovnická dílna, Prague Internet World a E-serials in Libraries). Neopomenuli jsme ani dvě novinky: výsledky pilotního projektu týkajícího se registrace a zpřístupnění domácích elektronických zdrojů a nejasnosti kolem zveřejnění katastru nemovitostí na Internetu. Za akcí Březen - měsíc Internetu se ohlédneme s Jaroslavem Wintrem, představitelem sdružení BMI, který poskytl Ikarovi exkluzivní rozhovor.

Hodnocení: 
Zatím žádné hodnocení
IKAROS, redakce. Živé vysílání z Infora. Ikaros [online]. 2001, ročník 5, číslo 5 [cit. 2022-05-26]. urn:nbn:cz:ik-10717. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/10717

automaticky generované reklamy
registration login password