Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Ze surfařova bookmarku

Čas nutný k přečtení
1 minuty
Již přečteno

Ze surfařova bookmarku

1 comments
Autoři: 
Umně zpracovaný on-line katalog nabízí knihovna Univerzity Palackého v Olomouci. Přístup do knihovnického systému Tinlib je možný jak via telnet, tak via WWW.


K článku o Bruselu připojujeme doušku - telekomunikační společnost Belgacom má decentní prezentaci, která nezdržuje, a to jak po stránce grafické, tak po stránce obsahové. Nemůžete-li se dočkat, až se ocitnete na "informační dálnici", představu si jistě uděláte v sekci Multimedia&Infohighways.


netgrocer.gifDodávka čerstvé pizzy do domu je již obnošená vesta, ale virtuální supermarket NetGrocer nás přivádí do Billem vysněného království. Ve spolupráci se speditérstvím Federal Express lze nakoupit z tisíců položek v ceně 2.99 dolaru za prvních deset liber (necelých pět kilo), za další stejně vážící položku zaplatíte 0.99 USD.


Po celosvětové aféře týkající se tzv. spících kont z období 2. světové války se Sdružení švýcarských bankéřů rozhodlo zveřejnit seznam těchto účtů, které byly otevřeny cizími státními příslušníky před 9. květnem 1945 a které lze vyhledat podle jména.


ceskenoviny.gifČtyřikrát denně aktualizované České noviny, vydávané ČTK, zahrnují také články stálého zpravodaje agentury v New Yorku o děním kolem Internetu ve Spojených státech.


Stránky soutěže V síti sítí, která je každý týden vyhlašována na ČT 1 ve Studiu 6, obsahuji nejen otázky, ale také odkazy týkající se témat, která aktuálně hýbou Internetem. V případě, že jste se nechali zlákat MS Explorerem 4.0, můžete server přidat ke svým kanálům...


Stává se vám, že upadáte ze Zlatých stránek do zoufalství, když žádaná firma je v jiné skupině, než byste očekávali? Zkuste jejich elektronickou podobu, v nichž lze zvolit jak sekci "Bytové stanice", tak "Organizace". V druhém případě stačí zadat klíčová slova a úspěch se dostaví. Nezapomeňte však uvést obec.

Hodnocení: 
Zatím žádné hodnocení
IKAROS, redakce. Ze surfařova bookmarku. Ikaros [online]. 1997, ročník 1, číslo 7 [cit. 2024-05-27]. urn:nbn:cz:ik-10106. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/10106

automaticky generované reklamy

Máme zde 1 komentář

registration login password