Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Ze surfařova bookmarku

Čas nutný k přečtení
1 minuty
Již přečteno

Ze surfařova bookmarku

0 comments
Autoři: 
Amazon Amazon o sobě tvrdí, že je největším knihkupectvím. Faktem je, že jeho nabídka čítá 2,5 milionů titulů na Zemi. Díky dobře zvládnutému vyhledávacímu systému i v takové záplavě se můžeme orientovat.

Barnes and Noble Velkým konkurentem Amazonu na webu se v nedávné době stala firma Barnes and Noble , která chce přitáhnout zákazníky většími slevami (zhruba 20 až 30 procent) než Amazon (10 procent) při objednávce elektronickou cestou.

KnihyVelmi pěkně ztvárněné stránky o knihách. Mimo jiné je tam i odkaz na Talpres, který vydává serii Úžasná Zeměplocha.

Skripta Pokud sháníte skripta, zkuste štěstí zde. V přiloženém seznamu odkazů na vysoké školy chybí Univerzita Karlova.

Chystáte-li se něco lidstvu prospěšného vynalézt, mohla by vás zajímat ochrana vašeho duševního vlastnictví, kterou se zabývá WIPO World Intellectual Property Organization. Zhruba před dvaceti lety napsal Nikolaj Nosov sérii krásně ilustrovaných knížek o Neználkovi. Dnes ji Patrik Tangero přenáší na web.

Adresy http://home.music.cz/ a http://www.musicsite.cz/ jsou věnovány muzice a zvlášť prvně jmenovaná si zaslouží pozornost. Druhá, zdá se, sází na spolupráci s časopisem Rock & POP

MIT Za web krásnější. Decentní stánky jedné z prestižních technických univerzit ve Spojených státech. Navíc plné užitečných informací. Samozřejmě pokud studujete na MIT.

SGI Home page jedné z nejvýznamějších firem zabývajících se technologiemi v prostředí WWW. Jestliže patříte mezi webdesignery, doporučujeme - vedle obsah - mrknout na formu zpracování.

Minule jsme uvedli odkaz na Poslaneckou sněmovnu Parlamentu ČR. Jejich kolegové ze Senátu nechali instalovat také svůj server. Pokud vás zajímají i další státní úřady, hyperlinky najdete pěkně pospolu v příslušné sekci Seznamu.

Hodnocení: 
Zatím žádné hodnocení
IKAROS, redakce. Ze surfařova bookmarku. Ikaros [online]. 1997, ročník 1, číslo 3 [cit. 2023-09-24]. urn:nbn:cz:ik-10033. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/10033

automaticky generované reklamy