Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Závěrečné slovo (Vladimír Karen)

Čas nutný k přečtení
1 minuty
Již přečteno

Závěrečné slovo (Vladimír Karen)

0 comments
Autoři: 

Vladimír Karen

Konferenci Inforum 2010 tradičně zakončil Vladimír Karen ze společnosti Albertina icome Praha. Připomněl demoverzi informačního pekla, očistce a ráje, která byla prezentována na začátku prvního dne konference. Uvedl, že Ceny Infora letos získaly projekty Citace 2.0, ČTESYRÁD a Registr digitalizace CZ. V. Karen také upozornil, že na facebookové stránce Infora již byly přidány některé fotografie, a vyzval účastníky, aby se podělili o své fotografie či zážitky. Dostupný je také online sborník příspěvků z konference. Video ze zahájení konference bude zveřejněno na serveru YouTube.

V. Karen poděkoval všem, kteří se podíleli na letošní konferenci Inforum: přednášejícím, sponzorům, především hlavnímu sponzoru, tj. společnosti Springer, technologickému partnerovi, tedy společnosti INCAD, mediálním partnerům (Český rozhlas Leonardo, Ikaros a LibRa), sponzorům zpravodajství (Kabinet informačních studií a knihovnictví FF MU a AiP), vystavovatelům, tlumočníkům, týmu pana Moudrého (který zajišťoval Infomejdan), dále Vysoké škole ekonomické, zejména Centru knihovnických a informačních služeb (CIKS), spolupořadatelům workshopů (CERGE-EI a Knihovně AV ČR). Zvláštní poděkování patří Janě Hartmanové z CIKS. V. Karen poděkoval i členům organizačního a programového výboru a moderátorům sekcí, týmu Albertina icome Praha a brigádníkům.

V. Karen účastníky pozval na další ročník konference - Inforum 2011 se uskuteční ve dnech 24.-26. 5. 2011.

(lj)

Hodnocení: 
Zatím žádné hodnocení
IKAROS, redakce. Závěrečné slovo (Vladimír Karen). Ikaros [online]. 2010, ročník 14, číslo 5/2 [cit. 2022-05-24]. urn:nbn:cz:ik-13474. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/13474

automaticky generované reklamy
registration login password