Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Zářivý zářijový pozdrav

Čas nutný k přečtení
1 minuty
Již přečteno

Zářivý zářijový pozdrav

0 comments
Autoři: 
Rubrika: 

Vážení čtenáři,

po letních prázdninách, které jako obvykle utekly rychleji než průměrný víkend, zde máme opět září. A společně s ním jako vždy přichází i nový školní rok, nové pracovní povinnosti, a jak znám naše hyperaktivní obchodníky, možná i první připomínky blížících se Vánoc. Pro většinu z nás se ale v zásadě nic nemění, a tak i nové číslo Ikara vychází jako obvykle - bez zvonění, stužkování, přezůvek či přestávky na oběd. Žádným rozvrhem se neřídíme a jsme vám jako vždy k dispozici 24 hodin denně a 7 dní v týdnu.

Po tradičním letním odpočinku (nás i většiny našich autorů) se navíc vracíme "do akce" v plné síle, a máme pro vás přichystáno hned 12 článků z různých akcí a na různá témata. Těšit se můžete kupříkladu na Zlatou bulu sicilskou, článek o outsourcingu spisových a administračních služeb ve firemním prostředí, recenzi knihy o globalizaci a multikulturalismu nebo zprávu o digitalizaci archivu fotoateliéru Seidel v Českém Krumlově.

Dále se podíváme na interkulturní služby knihovny Gallus ve Frankfurtu nad Mohanem nebo třeba na seminář Vufind. Společně s Městskou knihovnou v Praze si také připomeneme povodně v roce 2002, představíme si novou Knihovnu kardinála Berana, strávíme večer s překladateli queer literatury a nebude chybět ani čtvrtý díl oblíbené série o benchmarkingu a SEO.

V srpnovém úvodníku jsem vám také sliboval, že se v tomto čísle znovu podíváme na sociální síť Google Plus a také na zajímavý trend poslední doby: cloudové služby a aplikace. Oba články jsou pro vás již připravené a najdete je buď v obsahu nebo pod výše uvedenými odkazy. Ať se vám tedy zářivé zářijové číslo líbí a přináší vám radost přinejmenším do října!

S přáním příjemného čtení

Jan Rylich & redakce

Hodnocení: 
Zatím žádné hodnocení
RYLICH, Jan. Zářivý zářijový pozdrav. Ikaros [online]. 2012, ročník 16, číslo 9 [cit. 2023-01-30]. urn:nbn:cz:ik-13962. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/13962

automaticky generované reklamy
registration login password