Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Velký zájem o zpravodajství z Infora

Čas nutný k přečtení
1 minuty
Již přečteno

Velký zájem o zpravodajství z Infora

0 comments
Autoři: 
Rubrika: 

Po loňském mimořádném ohlasu, se kterým se setkalo online zpravodajství a živým vysíláním z konference Inforum, byl tento projekt realizován - se stejným úspěchem - během letošního, osmého ročníku Infora. Díky tomu mohli program této akce sledovat také ti zájemci, kteří se neměli možnost osobně zúčastnit. Zpočátku se vyskytly potíže se zvukem, ale podařilo se je záhy odstranit, a tak byla (soudě podle vašich reakcí) zachována dostatečná celková kvalita signálu i při nižší rychlosti připojeník Internetu.

Ve srovnání s rokem 2001 jsme zaznamenali značný nárůst návštěvnosti - první den konference (21. 5.) jsme zaznamenali 367 přístupů z unikátních IP adres, následující den 340 a 23. 5. konečně 390! Videopřenos sledovalo současně průměrně 20 lidí, přičemž jednoznačně nejvíce pozornosti poutala (stejně jako loni) panelová diskuse a závěrečná sekce (v obou případech bylo současně připojeno více než 30 lidí).

Redakce ještě jednou děkuje svým partnerům - firmě Briard a pořadatelům konference, Albertina icome Praha a Vysoké škole ekonomické, bez jejichž pomoci by nebylo možné tuto nadstandadrní službu odborné veřejnosti nabídnout.

Příjemné čtení vám přeje

Hodnocení: 
Zatím žádné hodnocení
IKAROS, redakce. Velký zájem o zpravodajství z Infora. Ikaros [online]. 2002, ročník 6, číslo 6 [cit. 2024-07-24]. urn:nbn:cz:ik-10926. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/10926

automaticky generované reklamy
registration login password