Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Važení čtenáři,

Čas nutný k přečtení
1 minuty
Již přečteno

Važení čtenáři,

0 comments
Autoři: 
Rubrika: 

změny, resp. rozšíření Ikarovy nabídky, kterou jsme avizovali v minulém editorialu, jsou - spolu s pátým ročníkem - na světě! Počínaje tímto číslem budeme vedle zavedených rubrik přinášet čtyři specializované/tematické sloupky (první vlaštovkou v tomto směru byl úvodní příspěvek sloupku Z. Uhlíře v minulém čísle 10/2000), jejichž autory jsou externí spolupracovníci Ikara - Adéla Baková, Richard Papík, Libuše Pavlicová a Zdeněk Uhlíř. Dle úmluvy budou mít tyto příspěvky charakter postřehů či komentářů (někdy úmyslně psaných v provokativním stylu) na aktuální specifická témata, která vás, jak doufáme, zaujmou, a které chápeme jako podnět k diskusi (ta může být vedena i na stránkách Ikara).

Rádi bychom vás opět upozornili na skutečnost, že doména www.ikaros.cz je kvůli adiministrativně-technickým problémům dočasně nefunkční, a proto zatím náš časopis najdete na původním URL: ikaros.ff.cuni.cz. Za tuto nepříjemnost se vám omlouváme a věříme, že dojde co nejdříve k jejímu odstranění.

Přejeme vám ještě jednou vše dobré v novém roce, ve kterém se těšíme na další společná setkávání na stránkách časopisu Ikaros.

Hodnocení: 
Zatím žádné hodnocení
IKAROS, redakce. Važení čtenáři,. Ikaros [online]. 2001, ročník 5, číslo 1 [cit. 2024-06-17]. urn:nbn:cz:ik-10657. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/10657

automaticky generované reklamy