Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Úvodní příspěvek

Čas nutný k přečtení
1 minuty
Již přečteno

Úvodní příspěvek

4 comments
Autoři: 

Vladimír Karen

Letošní konferenci INFORUM 2007 zahájili zástupci společnosti Albertina icome Praha seznámením účastníků s vynálezem kroužku techniků z Opatova, který se jmenuje Aip Computer Tomatograph. Vynález představil pan Kadleček s kolegy. Práci již publikovali v časopisu Nature. (Přivezli šílené perpetum mobile). Bylo to velice milé uvítání účastníků na informační konferenci. Tomatograph se prý zabývá zejména vylepšením funkcí lidského mozku, etickým kodexem atd. Vše bylo popsáno včetně praktických ukázek. Zkušebními obětmi přístroje se stali paní Ludmila Celbová (Národní knihovna ČR) a Vít Richter (Národní knihovna ČR, SKIP ČR).

(bs)

Hodnocení: 
Zatím žádné hodnocení
IKAROS, redakce. Úvodní příspěvek. Ikaros [online]. 2007, ročník 11, číslo 5/2 [cit. 2021-06-13]. urn:nbn:cz:ik-12504. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/12504

automaticky generované reklamy

Máme tu 4 komentářů

Dovoluji si ohradit se proti označení našeho tomatografu za "perpetuum mobile", zejména pak za "šílené P.M.". Jde o naprosto seriózní výsledek aplikovaného výzkumu, rozhodně o žádné "P.M.". Práce na projektu P.M. plánujeme zahájit až v příštím roce, čili reálné výsledky můžeme očekávat až někdy okolo roku 2010.
Výzkumný kolektiv AiP

Ja bych mos rat koupila vaze Tomatograph technology nez tak udelat Google! Zavolejte mi v Redmont, tel. 666-554123. Dechujii, B.G. /muj interest je osobni, vedle firma na odpadky ja jeste bych rada vlastnit tohle, mos!/

Владимир, я уже читал o экспериментах в области техники обозвание "помидорграфия" в немецком научном журнале "Анналы физики" в 1946 году!

registration login password