Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Striptérky v síti aneb Jak ulovit zákazníky

Čas nutný k přečtení
2 minut
Již přečteno

Striptérky v síti aneb Jak ulovit zákazníky

1 comments
Firma VaNET, spol. s r.o. pořádá na konci října technický seminář, na který zve všechny zájemce o produkty D-Link. Není pochyb o tom, že o aktivní a pasivní prvky počítačových sítí budou mít zájem především správci sítí, technici a jiní dráteníci – tedy převážně muži. Pokud by se však přeci jen mezi potenciálními zájemci našla nějaká správkyně sítě (věřte, že opravdu nějaké znám!), jsem si jistá, že by na seminář – přestože je zdarma i s občerstvením – nepřišla. Jako poslední "lákadlo" totiž firma VaNET na svém propagačním letáčku uvedla: ¨"V průběhu semináře se můžete těšit na vystoupení profesionální striptérky!"

Snažila jsem si představit svoji kolegyni, která je správkyní sítě na jedné pražské VŠ a v době, kdy píšu tento článek, si právě instaluje připojení k síti z domova, jak sedí mezi účastníky odborného semináře a sleduje svíjející se tělo nějaké nahotinky. Ve chvíli, kdy si najatá striptérka začíná mezi povislými ňadry protahovat patch kabel, moje kolegyně znechuceně odchází a případné další ženské publikum tiše zvrací. Jak znám moji kamarádku, asi by ještě před úplným odchodem jednomu z pořadatelů vrazila facku. Nic jiného si však ani nezaslouží. Pokud vím, na pozorování ženských ňader a jiných odhalených částí těla jsou určeny jisté podniky nebo kluby. Pokud jsou ve firmě VaNET, s.r.o. tolik nadržení, nechť si nějaký ten hampejz sami založí. Možná jim tam budou chodit i jejich klienti a možná tam nějaké nové získají. Na technický seminář se však takové prasečinky nehodí a pokud firma VaNET hodlá takovýmto způsobem lákat své zákazníky, vytvoří si pravděpodobně image neetické a nekultivované společnosti, jejíž produkty jsou určené jen jisté sortě lidí a navíc atraktivní jen ve spojení s nějakým "lákadlem" nikoli samy o sobě.

P.S.: Kdo má zájem o profesionální striptérku obalenou síťovými kabely, nechť se přihlásí na adrese seminar@vanet.cz Kartouzská 4, 150 00 Praha 5, tel/fax: 547 533. Nadávky směrujte tamtéž.

Klíčová slova: 
Hodnocení: 
Zatím žádné hodnocení
JEDLIČKOVÁ, Petra. Striptérky v síti aneb Jak ulovit zákazníky. Ikaros [online]. 1998, ročník 2, číslo 9 [cit. 2024-05-22]. urn:nbn:cz:ik-10464. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/10464

automaticky generované reklamy

Máme zde 1 komentář

neni to ani v poradku, ale ani nijak otresne pokud nepatrite k feministickem hnuti, sex sales, smirte se s tim, to je proste reklama

registration login password