Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Stránky, které mohou přijít vhod

Čas nutný k přečtení
1 minuty
Již přečteno

Stránky, které mohou přijít vhod

0 comments
Autoři: 
Volně stažitelný grafický editor Irfan (bosenské provenience), patří mezi nenápadné a přesto účelné produkty. Pomocí základních funkcí - úprava rozměrů, barev, kontrastů - lze upravovat soubory v celé řadě formátů a také vytvářet jednoduché animace (funkce slideshow), a mj. pracovat s videosekvencemi.
Jako velmi užitečná se ukázala být služba TracerLock, která neustále monitoruje vyhledávací služby a poté, co se zaregistrujete a zadáte si klíčová slova, vám pošle e-mailem zprávu, kdykoliv se na Internetu objeví stránka jim odpovídající. Je to zvláštní, ale i tato služba je zadarmo. Uchováváte-li velké množství záložek, třeba vám pomůže URL organizer. Je nenáročný na místo na disku a o něco přehlednější, než bookmarky v prohlížečích.
EasyPad Nespokojený český člověk se nezapře. Nelíbí-li se mu něco tak neskuhrá, ale zlepšuje. Nevyhovuje vám Notepad pro Win95/NT? Nainstalujte si EasyPad, má některé funkce, které Notepad postrádá a ve verzi Lite je zadarmo. Verze Standard (1 licence = 100 Kč) funguje zároveň jako HTML editor.
Detektivem se nazývá server přinášející informace o vyhledávání a vyhledávatelích a vyhledávačích. Kromě toho autoři poskytují i službu SDI (pro neknihovníky - adresné šíření informací). Komplexní zdravotní poradnu týkající se sexuologie, drog, očního lékařství, psychologie, stomatologie naleznete na serveru Capitol. Funguje na principu "vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat". Pokud jste v databázi nenašli odpověď na svou otázku, napište danému odborníkovi.
Hodnocení: 
Zatím žádné hodnocení
IKAROS, redakce. Stránky, které mohou přijít vhod. Ikaros [online]. 1998, ročník 2, číslo 9 [cit. 2024-04-21]. urn:nbn:cz:ik-10467. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/10467

automaticky generované reklamy
registration login password