Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Stránky, které mohou přijít vhod

Čas nutný k přečtení
1 minuty
Již přečteno

Stránky, které mohou přijít vhod

0 comments
Autoři: 
Z IKAROVÝCH ZÁLOŽEK

Rakouský informační kulturní server AEIOU nabízí encyklopedii rakouských reálií, historii rakouské hudby s ukázkami, soubor rakouských známek, obrazů, fotografií, filmografii a mnoho dalšího. To vše výborně prezentované.
Coolarchive.com - komplexní zdroj pro tvůrce stránek, stovky fontů, obrázků, aplikací, nástrojů pro tvorbu stránek, včetně celé řady odkazů na podobně laděné stránky. Podobné informace, ale nabídka je orientovaná spíše na všemožný software (freeware), mp3... Naleznete na The free site. Databáze ochranných známek Úřadu průmyslového vlastnictví v Praze (UPV) je nyní k dispozici na Internetu a zatím je přístup zdarma. Kromě toho naleznete na stránkách ÚPV plné znění zákonů k problematice duševního vlastnictví, a mnoho dalších informací. Píšete verše v angličtině? A chybí vám rým? Zalistujte online slovník rýmů.
Státní ústřední archiv na WWW prezentuje veškeré informace - přehled fondů, práce s archivními dokumenty, informace pro badatele, vydané publikace a podobně. Nic víc, nic míň, ani jeden ilustrační dokument.
Mezi četnými vědeckými projekty MIT se objevil expertní systém, který na bázi přirozeného jazyka (pochopitelně v angličtině) odpovídá na vaše dotazy. Aktuálně k dění kolem Jugoslávie: bělehradské rádio B92 vysílá živě ve formátu Real Audio. Zpravodajství je zpřístupněno v textové podobě (dvojjazyčně) a na jeho stránkách jsou k dispozici i videosekvence nasnímané ve městě. Kompletní dokumentace včetně hbitého, velmi dobře zpracovaného sborníku příspěvků z konference na aktuální téma Internet ve státní správě a samosprávě .
Klíčová slova: 
Hodnocení: 
Zatím žádné hodnocení
IKAROS, redakce. Stránky, které mohou přijít vhod. Ikaros [online]. 1999, ročník 3, číslo 4 [cit. 2024-04-21]. urn:nbn:cz:ik-10332. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/10332

automaticky generované reklamy