Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

[Schovaný, tajný a nenápadný] Silvestr 2016

Čas nutný k přečtení
1 minuty
Již přečteno

[Schovaný, tajný a nenápadný] Silvestr 2016

0 comments
Autoři: 
Rubrika: 

Vážení čtenáři,

rok 2016 to měl poměrně těžké; během jeho "vlády" se stala spousta věcí a událostí, které byly smutné, nepříjemné či kontroverzní, a lidé se tak na nový rok 2017 těší možná ještě více, než na roky předchozí. Silvestr jako takový se ale příliš nezměnil – v televizi jsou opět sestřihy zábavných pořadů, v domácnostech se pojídají jednohubky, v klubech a hospodách se popíjí, na ulicích bouchají petardy a tak vůbec. A stejně tak přichází čas i na tradiční silvestrovské číslo.

Nicméně jak se občas říká, pravidla jsou od toho, aby se porušovala, a u tradic to jistě platí také. A tak jsme se rozhodli vydat letos silvestrovské číslo trochu jinak – tak trochu tajně a tak trochu postupně.

Na Facebooku tedy na Silvestra nebude tradiční oznámení (jen přání do nového roku) a na stránkách Ikara se úderem půlnoci neobjeví tradiční silvestrovské číslo. Na webu bude i nadále číslo prosincové – a každý den se mezi prosincovými články objeví jeden silvestrovský. A teprve až se objeví všechny, staré číslo na chvíli uklidíme a necháme pár dní zářit to silvestrovské.

Letošní netradiční postup má dva důvody – jednak tím umožníme prosincovému číslu být ještě cca o týden déle na očích (měli jsme letos bohužel trochu zpoždění ve vydání i v rozeslání oznámení); a jednak je to takové "tajemnější" a "hravější". Je možné, že většina čtenářů se sem podívá, až vyjdou všechny články a projde celé číslo najednou, ale pár lidí třeba bude bavit se sem vracet a pátrat, co je na stránkách nového. Ostatně "gamifikace" je dnes trendy, tak to můžeme brát jako "Silvestr hrou".

Co vás tedy v letošním silvestrovském čísle čeká, to vám nepovím. Ale zato vám popřeji všechno nejlepší do nového roku, hodně štěstí, zdraví, úspěchů, a ať se vám zkrátka daří. A když budete mít cestu kolem našeho webu, schválně se podívejte, jestli tady není něco nového.

Příjemné silvestrovské (i novoroční) čtení,

Jan Rylich & redakce

Hodnocení: 
Průměr: 4 (hlasů: 6)
RYLICH, Jan. [Schovaný, tajný a nenápadný] Silvestr 2016. Ikaros [online]. 2016, ročník 20, číslo 13 [cit. 2024-06-21]. urn:nbn:cz:ik-17936. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/17936

automaticky generované reklamy
registration login password