Volné místo - Knihovna biologie PřF UK

Napsal uživatel Jiří Kelbl dne 1. Říjen 2021 - 9:22.
Typ:
Nabídka (Nabízím práci)
Nabízím(e):
Knihovna biologie, PřF UK (https://www.natur.cuni.cz/biologie/knihovna) Biologická knihovna (Viničná 7, Praha 2). náplň práce - výpůjční služby (systém Alma, zaškolení zajistíme) úvazek - 0,5 (20 hodin týdně) nástupní plat - dle mzdového předpisu UK nástup - 1.12. 2021 (případně 1.1. 2022) 5 týdnů dovolené + 5 dnů osobního volna + příspěvek na stravu
Náplň práce:
Výpůjční služba ve středně velké akademické knihovně. Práce s knihovním systémem (Alma), komunikace s uživateli. Zájemce prosíme o zaslání životopisu do 15.10.2021 mailem adresu: jiri.kelbl@natur.cuni.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Platnost:
Pátek, 1. Říjen 2021 - 9:15 - Pátek, 15. Říjen 2021 - 20:00
Požadavky:
- předchozí zkušenosti s prací v knihovně výhodou - knihovnické vzdělání výhodou - spolehlivost, samostatnost, základní počítačová gramotnost, komunikační dovednosti - ochota pracovat v odpoledních hodinách výhodou
Kontaktní osoba:
Mgr. Jiří Kelbl
Organizace:
Univerzita Karlova. Přírodovědecká fakulta
Telefon:
221 95 1627

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Email addresses will be obfuscated in the page source to reduce the chances of being harvested by spammers.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>