Pracovník/pracovnice do oddělení výpůjčních služeb Střediska vědeckých informací – knihovny 3. LF UK (úvazek 1,0)

Napsal uživatel PhDr. Martina Hábová dne 27. Srpen 2018 - 11:00.
- pracovní poměr na dobu určitou s možnosti změny na dobu neurčitou - jednosměnný provoz - zázemí stabilního pracoviště s výbornou dopravní dostupností - práci v příjemném pracovním prostředí a přátelském kolektivu - zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky nebo závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění)
Náplň práce:
- výpůjční služba odborné literatury studentům a vyučujícím fakulty v systému Aleph, spojená s dozorem ve studovně a půjčovně s volným výběrem - zpracování multiplikátů nových knih v knihovnickém systémů Aleph - zpracování odpisových seznamů poškozené či zastaralé literatury z knihovního fondu - zařazování vrácených knih dle tematického členění do volného výběru - drobné opravy knih
Platnost:
Pondělí, 13. Srpen 2018 - 11:00 - Sobota, 15. Září 2018 - 11:00
Požadavky:
- SŠ vzdělání, odborné knihovnické vzdělání výhodou - spolehlivost a svědomitost při plnění pracovních povinností - dobrá uživatelská znalost práce s PC - flexibilita, loajalita, občanská a morální bezúhonnost
Kontaktní osoba:
PhDr. Martina Hábová
Univerzita Karlova, 3. lékařská fakulta, Středisko vědeckých informací

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>