Pracovník (m/ž) ve výpůjčních službách Univerzitní knihovny UPCE (pobočka na FZS)

Napsal uživatel Blanka Jankovská dne 26. Květen 2022 - 14:08.
• přátelskou atmosféru menší, dynamické fakulty • možnost vzdělávání se v oboru • příspěvek na stravování v jídelně fakulty nebo stravenkový paušál • 6 týdnů dovolené • zvýhodněné volání od O2 • smlouvu na dobu určitou (1 rok) s perspektivou na dobu neurčitou • nástup možný během září, nebo podle dohody i dříve.
Náplň práce:
• budete zcela samostatně zajišťovat chod celé pobočky knihovny na Fakultě zdravotnických studií (FZS) • budete poskytovat výpůjční služby a informační podporu uživatelům knihovny na FZS (tj. zejména studentům a akademickým pracovníkům této fakulty) • budete zajišťovat informační vzdělávání (školení, přednášky, semináře/webináře) pro uživatele z FZS • také budete muset občas manipulovat s balíky knih
Platnost:
Čtvrtek, 26. Květen 2022 - 14:00 - Čtvrtek, 30. Červen 2022 - 23:00
Požadavky:
• SŠ/VŠ vzdělání nejlépe v oboru knihovnictví (velmi vhodné pro absolventy) • praxe u výpůjčního/informačního pultu v akademické/vědecké/krajské knihovně výhodou • znalost AJ na úrovni minimálně B1 – musíte se domluvit se zahraničními studenty a zaměstnanci • velmi dobré komunikační schopnosti • velkou míru ochoty a vstřícnosti při komunikaci s uživateli • kladný vztah k informačním technologiím • samostatnost (nejedná se o práci v kolektivu) • chuť vzdělávat se • elán zkoušet nové věci a posouvat služby univerzitní knihovny o kousek dál Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete do 30. 6. 2022 na níže uvedenou e-mailovou adresu motivační dopis a strukturovaný životopis.
Kontaktní osoba:
Blanka Jankovská
Organizace:
Univerzitní knihovna Univerzity Pardubice
Telefon:
466036534

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>