Koordinátor/ka Týmu pro podporu otevřené vědy

Napsal uživatel Mgr. Rudolf Sýkora dne 13. Červenec 2022 - 14:02.
• Zajímavou práci s dlouhodobou pracovní perspektivou • Nástupní plat 35 000 – 40 000 Kč a zaměstnanecké výhody • Pracoviště v centru Prahy na Národní třídě, možnost částečné práce z domova
Náplň práce:
Koordinace služeb a aktivit spojených s problematikou otevřené vědy pro pracoviště AV ČR. • Zapojení do českých a zahraničních pracovních skupin, které řeší problematiku „otevřené vědy“ (zejména ve vztahu k EOSC) • Vzdělávací činnost a osvěta - organizace seminářů, workshopů a školení, tvorba informačních materiálů • Poradenství a metodická podpora pro vědecké pracovníky v oblasti správy výzkumných dat • Koordinace aktivit a příprava podkladů pro rozvoj technické infrastruktury pro vědecká data
Platnost:
Středa, 13. Červenec 2022 - 13:00 - Pondělí, 15. Srpen 2022 - 13:00
Požadavky:
• Vysokoškolské vzdělání • Anglický jazyk na úrovni komunikace v mezinárodním prostředí • Komunikační schopnosti a radost z práce s lidmi • Schopnost orientace v technické infrastruktuře pro open science / open data • Samostatnost • Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete na arl@lib.cas.cz. Nástup možný od září 2022, nebo dle dohody. Termíny pohovorů sdělíme vybraným uchazečům nejpozději do 15. 08. 2022. Pohovory se budou konat osobně v knihovně na adrese Národní 3, Praha 1. Knihovna AV ČR si vyhrazuje právo obeslat s termínem pohovoru pouze uchazeče, které vybere na základě zaslaných dokumentů.
Kontaktní osoba:
Ing. Jana Doleželová
Organizace:
Knihovna AV ČR, v. v. i.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>