Knihovník/knihovnice v oddělení Informační podpora studia a výzkumu

Napsal uživatel Václav Šubrta dne 16. Duben 2019 - 10:25.
zajímavou práci v odborné knihovně v centru Prahy; 5 týdnů dovolené; zvýhodněné stravování, zvýhodněný tel. tarif vč. dat, příspěvek na důchodové připojištění, možnost využití firemní školky, jazykové vzdělávání zaměstnanců; možnost částečného úvazku; platové zařazení dle vzdělání a praxe podle platného mzdového tarifu VŠE; možnost profesního růstu
Náplň práce:
vytváření odborných rešerší z českých i zahraničních zdrojů; poskytování konzultací v oblasti práce s informačními zdroji; obsahová správa webových stránek věnovaných informačním zdrojům a citování; školení uživatelů, samostatná příprava vzdělávacích modulů, organizace seminářů
Platnost:
Úterý, 16. Duben 2019 - 10:30 - Pátek, 31. Květen 2019 - 23:30
Požadavky:
VŠ vzdělání, ekonomický a/nebo knihovnický směr výhodou; znalost rešeršních strategií v českých i zahraničních EIZ; schopnost vést semináře, zkušenosti s výukou výhodou; samostatnost, spolehlivost, komunikativnost, schopnost týmové práce; dobrá znalost MS Office; pokročilá znalost angličtiny
Kontaktní osoba:
Ing. Václav Šubrta
Organizace:
Vysoká škola ekonomická v Praze
Telefon:
224095601

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
registration login password