knihovník(ice) - akviziční pracovník(ice) v Oddělení doplňování domácích dokumentů, NK ČR

Napsal uživatel Mgr. Olga Zeinertová dne 13. Březen 2019 - 17:21.
Pracovní úvazek 1,0 na dobu určitou na 1 rok, posléze s možností změny smlouvy na dobu neurčitou, pevnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, TT 11, platový stupeň dle započitatelné praxe Zaměstnanecké benefity - 5 dnů indispozičního volna, stravenky, zvýhodněné vstupy na kulturní akce a do divadel, zdarma karta Asociace muzeí a galérií, možnosti profesního vzdělávání, stabilita státní příspěvkové organizace, přátelský kolektiv Místo výkonu práce: Klementinum, výhledově Centrální depozitář Hostivař Nástup nejlépe od května 2019.
Náplň práce:
Akviziční zpracování povinného výtisku neperiodických dokumentů v knihovním systému ALEPH podle pravidel RDA, adjustace dokumentů, tvorba podkladů pro vytváření přírůstkových seznamů a statistik, administrativa spojená s akviziční agendou, spolupráce v rámci oddělení, manipulační práce spojené s převozem knih do Centrálního depozitáře v Hostivaři.
Platnost:
Středa, 13. Březen 2019 - 17:15 - Pátek, 29. Březen 2019 - 17:15
Požadavky:
VŠ nejlépe knihovnického směru, schopnost týmové práce, systematičnost, pečlivost, odpovědnost, pracovitost, samostatnost, ochota učit se. Znalost katalogizačních pravidel RDA a knihovního systému ALEPH, Aj, znalost dalšího cizího jazyka výhodou, MS -Office (Word, Excel, Outlook). Praxe v knihovně výhodou, ale vhodné i pro absolventy.
Kontaktní osoba:
Mgr. Olga Zeinertová
Organizace:
Národní knihovna ČR
Telefon:
221 663 290

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
registration login password