KNIHOVNÍK / KNIHOVNICE DO VÝPŮJČNÍCH SLUŽEB AKADEMICKÉ KNIHOVNY JU

Napsal uživatel Ing. Helena Vorlová dne 14. Srpen 2019 - 10:20.
- zajímavou práci v prostředí moderní knihovny významné instituce s možností profesního rozvoje; perspektivu zaměstnání; zaměstnanecké kurzy, další vzdělávání, závodní stravování; zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, dotované stravování nebo stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití, dětská skupina pro děti zaměstnanců přímo v kampusu apod. Nástup možný od: října 2019 nebo dle dohody Pracovní úvazek: plný Pracovní poměr: doba určitá 1 rok s tříměsíční zkušební dobou, možnost prodloužení na dobu neurčitou. Mzdové ohodnocení dle platného Mzdového předpisu JU.
Náplň práce:
Zajištění chodu výpůjčního oddělení během celého týdne včetně odpoledních služeb (průměrně 2x týdně) a sobotních služeb (průměrně 1x za měsíc); asistence při vyhledávání v online katalogu a v elektronických informačních zdrojích; kopírování a obsluha PC ve studovně; informační služby, výpůjční služby, péče o knihovní fond a pomoc při jeho revizi.
Platnost:
Středa, 14. Srpen 2019 - 10:00 - Pátek, 23. Srpen 2019 - 23:00
Požadavky:
Minimálně SŠ vzdělání knihovnického směru (nebo SŠ a praxe minimálně 2 roky na obdobné pozici v knihovně); dobrá znalost práce na PC, zejména MS Office (Word, Excel); komunikativní znalost anglického jazyka; znalost knihovnických katalogizačních pravidel; informační gramotnost; komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, přesnost, pečlivost a ochota učit se novým věcem; časová flexibilita z důvodu delších služeb ve studovně a na pobočkách. Výhodou: zkušenosti práce ve výpůjčním modulu systému Aleph; orientace v elektronických informačních zdrojích. Strukturovaný profesní životopis a motivační dopis s označením „Knihovnice/knihovník do výpůjčních a informačních služeb“ na e-mail: personalni@jcu.cz do 23. srpna 2019. Neúplné přihlášky budou vyřazeny. V případě, že uchazeč bude vybrán do užšího kola, bude o tom informován nejpozději do pátku 6. 9. 2019. Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor, který se z části bude skládat z ověřovacího testu.
Kontaktní osoba:
Útvar personální
Organizace:
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Telefon:
+420 389 032 031

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>