Knihovník katalogizátor

Napsal uživatel PhDr. Eva Lachmanová dne 20. Srpen 2020 - 15:20.
Typ:
Nabídka (Nabízím práci)
Nabízím(e):
celý pracovní úvazek v pracovním poměru jako zástup za RD; práce v odborné knihovně se zajímavým převážně historickým knihovním fondem; stabilita příspěvkové organizace; zázemí významné kulturní instituce; 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování a kulturu, podniková rekreace, 3 dny placeného indispozičního volna
Náplň práce:
jmenná i věcná katalogizace českých i zahraničních monografií, seriálů i elektronických nosičů podle katalogizačních pravidel AACR2 a RDA ve výměnném formátu MARC21 prostřednictvím knihovnického systému Verbis společnosti Kp-Sys s.r.o.
Platnost:
Čtvrtek, 20. Srpen 2020 - 15:00 - Pondělí, 21. Září 2020 - 15:00
Požadavky:
VŠ (Bc./Mgr.) se zaměřením na informační studia a knihovnictví , nebo SŠ s praxí knihovně; výborná znalost katalogizačních pravidel AACR2 a RDA; pasivní znalost NJ, AJ (RJ a základní znalost azbuky výhodou); pečlivost, spolehlivost, systematičnost, komunikativnost, schopnost samostatné i týmové práce; znalost Microsoft Office, schopnost vyhledávání potřebných informací na internetu; zájem o nové technologie, ochota učit se, aktivní přístup ke svěřeným úkolům; znalost práce s knihovními katalogy a informačními zdroji; trestní bezúhonnost; nástup: říjen 2020
Kontaktní osoba:
PhDr. Eva Lachmanová
Organizace:
Národní muzeum, Knihovna, oddělení Základní knihovna, Vinohradská 1, Praha 1
Telefon:
732589020

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Email addresses will be obfuscated in the page source to reduce the chances of being harvested by spammers.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
registration login password