knihovník

Napsal uživatel Zdenko Širka dne 27. Listopad 2017 - 16:59.
Typ:
Nabídka (Nabízím práci)
Nabízím(e):
Knihovna Katolické teologické fakulty Univerzity Karlovy v Praze hledá nového kolegu na obsazení místa knihovník. Nabízíme: plný pracovní úvazek, práci v největší teologické knihovny v ČR, dlouhodobou perspektivu, příspěvek na stravování.
Náplň práce:
Běžná knihovnická práce: výpůjčka, opravy knihovního fondu, občasná katalogizace.
Platnost:
Pondělí, 27. Listopad 2017 - 17:00 - Sobota, 27. Leden 2018 - 17:00
Požadavky:
SŠ, příp. VŠ vzdělání nejlépe v oboru, výhodou je základní znalost katalogizačních pravidel, očekává se samostatnost, pečlivost, aktivní přístup a ochota dlouhodobé spolupráce; vybranému uchazeči bez knihovnické zkušenosti bude poskytnuto potřebné zaškolení. Předpokládaný nástup: ihned. Přihlášku doloženou strukturovaným životopisem a doklady o vzdělání zasílejte na email sirka@ktf.cuni.cz (Zdenko Širka, vedoucí knihovny).
Kontaktní osoba:
Zdenko Širka
Organizace:
Knihovna Katolické teologické fakulty Univerzity Karlovy v Praze

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Email addresses will be obfuscated in the page source to reduce the chances of being harvested by spammers.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
registration login password