Knihovna biologie PřF UK - nabídka zaměstnání

Napsal uživatel Jiří Kelbl dne 2. Březen 2020 - 11:08.
- práce na 0,5 úvazku (ideálně 5x týdně 4 hodiny), pracovní poměr, dlouhodobá perspektiva - práci v akademické knihovně, pracoviště ve Viničné 7, Praha 2 (Biologická knihovna, součást Knihovny biologie,viz https://www.natur.cuni.cz/biologie/knihovna) - odměna podle Vnitřního mzdového předpisu UK, 5 týdnů dovolené, 5 dnů osobního volna, stravenky - nástup 1. 6. 2020 nebo dle dohody - přátelský přístup
Náplň práce:
- práci ve výpůjčním protokolu (AKS Aleph) - komunikace s uživateli v prostředí akademické knihovny - perspektivně možnost i rozšířit záběr o další činnosti vykonávané v knihovně Výhodou (není nutné) - předchozí praxe v knihovně, zkušenost s AKS Aleph
Platnost:
Pondělí, 2. Březen 2020 - 11:00 - Neděle, 15. Březen 2020 - 11:00
Požadavky:
- spolehlivost, chuť na sobě pracovat - ochota podílet se na odpoledních službách knihovny - vysokoškolské nebo vyšší odborné vzdělání, případně středoškolské knihovnické
Kontaktní osoba:
Jiří Kelbl
Organizace:
Přírodovědecká fakulta UK - Knihovna biologie
Telefon:
+420 221 95 1627

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>