Knihovna AV ČR, v. v. i. - nabídka práce

Napsal uživatel Mgr. Kateřina N... dne 16. Červenec 2019 - 8:40.
Do Oddělení zpracování časopisů v Knihovně AV ČR, v. v. i. (pracoviště Jenštejn) přijmeme na Dohodu o provedení práce nového kolegu či kolegyni. Rozsah práce je přibližně ve výši 0,5 úvazku každý měsíc (brigáda v příjemném menším kolektivu v depozitáři Jenštejn). Předpokládaný nástup je září 2019.
Náplň práce:
Zpracování časopisů v systému Aleph.
Platnost:
Úterý, 16. Červenec 2019 - 8:30 - Středa, 14. Srpen 2019 - 23:45
Požadavky:
Minimálně ukončené středoškolské vzdělání (knihovnické vzdělání výhodou), znalost programu Aleph výhodou. Dále počítačová gramotnost, znalost katalogizačních pravidel RDA a schopnost učit se nové věci, spolehlivost.
Kontaktní osoba:
Mgr. Kateřina Neradová
Organizace:
Knihovna AV ČR, v. v. i.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
registration login password