Knihovna AV ČR hledá akvizitéra/akvizitérku

Napsal uživatel Kateřina Weissová dne 11. Březen 2024 - 10:25.
• Práci v prestižní instituci se sídlem v centru města • Plný pracovní úvazek - pracovní smlouva na dobu určitou (1 rok) s perspektivou prodloužení • 5 týdnů dovolené, stravenková karta, jazykové kurzy, zdravotní volno, příspěvek na penzijní připojištění • Platové ohodnocení dle mzdových předpisů KNAV, tj. tř. 8 – 30 292 Kč • Pozice je vhodná pro absolventy • Nástup možný od května 2024 nebo dohodou
Náplň práce:
• Akvizice tištěných a elektronických odborných dokumentů • Správa agendy periodik a denního tisku • Provádění cenových poptávek na nákup a smluvní zajištění • Objednávání, vstupní zpracování, evidence a urgence v systému Aleph • Spolupráce s ústavy AV ČR na získávání periodické publikační činnosti • Podíl na mezinárodní spolupráci při příjmu a odesílání publikací do zahraničí
Platnost:
Pondělí, 11. Březen 2024 (Celý den) - Neděle, 7. Duben 2024 (Celý den)
Požadavky:
• Minimální vzdělání Bc. • Znalost práce s aplikacemi MS Office • Znalost angličtiny • Komunikativnost, samostatnost, systematičnost a pečlivost / Výhodou: • Praxe se systémem Aleph • Praxe v knihovně • Znalost práce s elektronickými informačními zdroji
Kontaktní osoba:
Mgr. Kateřina Weissová
Organizace:
Knihovna AV ČR, v. v. i.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
registration login password