Informační pracovník,knihovník/Informační pracovnice, knihovnice

Napsal uživatel Mgr. Katarina Š... dne 13. Květen 2020 - 10:58.
Typ:
Nabídka (Nabízím práci)
Nabízím(e):
 Práci na plný pracovní úvazek.  Pracovní smlouvu na dobu určitou - 1 rok, s možností prodloužení na dobu neurčitou.  5 týdnů dovolené.  5 dnů sick day.  Pružnou pracovní dobu.  Poukázky na stravování.  Vzdělávání v rámci systému rozvoje zaměstnanců organizace
Náplň práce:
 Samostatné vedení knihovny po odborné i organizační stránce.  Organizace a rozvoj knihovního fondu, akvizice informačních pramenů zahraniční a domácí odborné literatury, evidence získaných pramenů, ochrana fondu a s tím spojené agendy (revize a aktualizace fondů).  Jmenné i věcné zpracování získaných dokumentů, spoluvytváření databáze v knihovním systému WINISIS.  Zajišťování a poskytování výpůjčních služeb v plném rozsahu (výpůjční protokol, upomínky, MVS, MMVS).  Bibliograficko-informační služby, rešeršní činnost s využitím širokého spektra zejména elektronických zdrojů (národních i mezinárodních).  Vedení přehledů publikačních aktivit pracovníků ústavu včetně agendy spojené s jejich záznamem do RIV.  Metodická, konzultační a poradenská činnost zaměstnancům v oblasti činnosti knihovnicko-informačních služeb ústavu.
Platnost:
Středa, 13. Květen 2020 - 10:45 - Sobota, 13. Červen 2020 - 10:45
Požadavky:
Ukončené vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu, v oboru humanitních věd.  Znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího.  Znalost anglického jazyka na úrovni porozumění odbornému textu (stupeň znalostí 2., úroveň B1).  Počítačovou gramotnost (znalost práce s PC, znalost programů Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint).  Orientaci v oblasti oborových elektronických informačních zdrojů, citační databáze SCOPUS, PROQUEST, Web of Science, aj.  Schopnost samostatné systematické práce, spolehlivost, flexibilitu, zodpovědnost, bezúhonnost.  Organizační, komunikační a prezentační schopnosti.  Trestní bezúhonnost (dokládá se čestným prohlášením).  Svéprávnost (dokládá se čestným prohlášením).  Zdravotní způsobilost (dokládá se čestným prohlášením). Požadavky na obsah přihlášky:  Strukturovaný životopis s motivačním dopisem.  Kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.  Kopie dokladu o jazykové zkoušce.  Čestné prohlášení o trestní bezúhonnosti.  Čestné prohlášení o svéprávnosti.  Čestné prohlášení o zdravotní způsobilosti.
Kontaktní osoba:
Ing. Iva Veselá
Organizace:
Výzkumný ústav práce a sociálních věcí, v. v. i.
Telefon:
+420 211 152 714

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Email addresses will be obfuscated in the page source to reduce the chances of being harvested by spammers.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
registration login password