Datový/á a procesní analytik/čka

Napsal uživatel Tereza Simandlová dne 8. Březen 2024 - 11:27.
Člověk v tísni je přední česká neziskovka, která pomáhá doma i ve světě. Neděláme to však sami! Pomáháme jen díky štědrosti našich dárců. Právě proto hledáme do našeho fundraisingového týmu analytika/čku, který/á pomůže s péčí o naši dárcovskou databázi. Cílem naší práce je, aby pro každého dárce bylo darování snadné, příjemné a aby byl vždy kvalitně informovaný o tom, jak s dary nakládáme.
Náplň práce:
Spolu s dalšími kolegy a kolegyněmi z analytické týmu spravovat dárcovskou databázi, s láskou o ni pečovat a zodpovídat za správnost údajů; průběžné vyhodnocování a interpretace výsledků; segmentace dárců pro různé typy oslovení (callcentrum, mailing...); další různorodé analytické a rozvojové úkoly; spolupráce s dalšími zkušenými kolegy, kteří jsou v přímém kontaktu s dárci, starají se o kvalitu dat v databázi, o naše účetnictví, komunikují s misemi či spravují naše digitální kampaně; hledání nových řešení a nastavování procesů.
Platnost:
Pátek, 8. Březen 2024 - 11:30 - Pondělí, 8. Duben 2024 - 11:30
Požadavky:
Jak si představujeme ideální/ho kandidáta/ku? Bude sdílet hodnoty naší organizace i zápal a chuť pro podporu našich skvělých dárců; zajímá ho/ji práce s databázemi (předchozí zkušenost výhodou); má analytické a technické myšlení; baví ho/ji práce s daty, rozumí si velmi dobře s Excelem (pokročilé funkce jako SVYHLEDAT, COUNTIF apod., kontingenční tabulky a grafy; výhodou znalost Power Query); rád/a se naučí něco nového; nebojí se moderních témat jako je automatizace a využití umělé inteligence (AI) pro analýzu dat a zefektivňování procesů; má smysl pro detail, je komunikativní, svou práci a termíny si rád/a sám/sama plánuje a hlídá; bude s námi sdílet nadšení posouvat a zefektivňovat naše aktivity.
Organizace:
Člověk v tísni

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
registration login password